Komunikace, obsah a sdílení

Vytvořte naprostý přehled o dění ve firmě jednoduchým poklepáním na telefon. Moderní a přehledná komunikace přiláká do vaší firmy mladé zaměstnance, zatímco vy ochráníte veškerá svá data a vyhnete se chaosu.

Pohodlí pro vás i vaše kolegy

Žádné přepínání oken, žádné nástěnky, žádné zapomenuté e-maily. Zaměstnanci se vše dozví na jednom místě.

Aktualizace informací a hlášení změn

Pomocí notifikací získáte vy i zaměstnanci kompletní přehled o firemních záležitostech.

Maximální bezpečnost informací

Nespoléhejte se na sociální sítě a přeposílání zpráv, které nemůžete mít pod kontrolou. Přístup do aplikace mají pouze registrovaní a ověření uživatelé, neutečou vám tak citlivé dokumenty. Vše je zabezpečené a chráněné.

Žádný nový hardware

Nemusíte se starat o nákup nových technologií, postačí vám zařízení, které běžně používáte – PC, tablet, telefon.

Úspora na tištěných materiálech

Netřeba tisknout bulletiny, letáky nebo zpravodaje – důležité novinky, předpisy a dokumenty od teď pohodlně sdílejte digitální cestou.

Snadné plánování akcí

Jednoduše pozvěte uživatele na firemní eventy, večírky nebo chystané workshopy.

Vlastní zeď pro efektivní komunikaci

Uživatelé aplikace se dorozumívají v rámci socialwall. Je to komunikační kanál, který uživatele neruší a zároveň uhlídá veškerá důležitá sdělení.

Rychlé řešení závad

Vyfoťte závadu na pracovišti a informujte o ní příslušné oddělení jedním kliknutím. Díky geolokaci a bleskovým notifikacím okamžitě víte, kde se problém nachází.

Šikovné i pro výrobní firmy

O větší závadě nebo zařízení mimo provoz můžete teď dát vědět jediným kliknutím třeba celému oddělení. Nemusíte nikoho obvolávat.

… a více

Tím naše služby nekončí. Hlavním jádrem aplikace je vaše firma – jakmile poznáme její potřeby, zdokonalíme systém podle nich.