ZÍSKEJTE PŘEHLED
O VÝHODÁCH

S NÁMI BUDETE O KROK NAPŘED

B2B a e-shopové
portály

Sběr dat
a audity

Řízení výrobních
procesů

Komunikace, obsah
a sdílení

Zakázkový
vývoj

Co umíme

Zjednodušíme komunikaci ve firmě

Nikdo nic neví? Zůstaňte s kolegy v kontaktu a vybudujte silný a informovaný tým. Nemusíte se topit v e-mailech a přepínat mezi několika komunikačními kanály. Vše se dozvíte na jednom místě.

Přiblížíme vás k zákazníkům

Zůstaňte v kontaktu, dodejte vztahu s fanoušky nový rozměr a dopřejte jim okamžitou zpětnou vazbu. Díky přehledným diskuzím a notifikacím už na nikoho nezapomenete a zvládnete reagovat obratem.

Projekty srovnáme do latě

Stane se vám, že se ztrácíte ve vlastních zakázkách? Nabízíme také šikovný systém pro projekt management. Dáme řád všem vašim plánům a projekty poběží jako hodinky.

Dáme řád všem vašim sdělením

Máte blog? Chcete, aby se k zákazníkům dostaly ty nejdůležitější informace? Novinky a aktuality se už nebudou ztrácet v hlubinách internetu. Aplikaci navíc dokážeme propojit s jakýmkoli redakčním systémem.

Produkty i služby vystavíme v plné parádě

Pochlubte se celým svým portfoliem. Do aplikace jsme schopni dostat i ten největší katalog produktů a služeb, který potěší rychlým načítáním i svou přehledností.

Shromáždíme klíčové informace o vaší firmě

Kdy máte otevřeno? Kde sídlíte? Kam mohou zákazníci volat? Obejděte vyhledávače a poskytněte veškeré nejdůležitější informace jediným kliknutím.